İstanbul Metal Asma Tavan

İstanbul Metal Asma Tavan

Metal asma tavan, modernleşen iç mekânlar için aranan tüm özelliklere sahiptir. Ölçü olarak 30×30 cm 60x 60 cm şeklinde üretilir. Birçok alana kolaylıkla uygulanıyor oluşu, sağlamlığı ve dayanıklılığı ile insan sirkülâsyonunun çok olduğu alanlarda tercih sebeplerindendir. Hastaneler, avmler, metro istasyonları gibi alanlarda rahatlıkla kullanılmaktadır. İstanbul metal asma tavan konusunda en etkin kullanan ve üretim yapan illerimizdendir.

Bir mekânın tavan bölümünün özenli yapısı kaliteyi arttırmaktadır. Evler, okullar, işyerleri gibi birçok alanda tercih edilen metal asma tavan modelleri estetik ve kullanışlıdır. Mekânın havasını değiştiren metal asma tavanlar her geçen gün, daha fazla rağbet görmektedir. Kaliteli, şık ve estetik görünüm isteyenlerin başvurduğu yeni nesil asma tavan modelleri müşterilerin beğenisine sunuluyor.

Metal Asma Tavan Özellikleri Ve Renkleri

Genellikle alüminyum galvaniz maddesinden üretilir. Tercih edilen renk genellikle beyazdır. En faydalı özelliği tavandaki tesisatı gizlemesidir. Yangın, aydınlatma, havalandırma tesisatlarıyla birlikte uygulanabilir. İç mekâna verdiği dinamik görüntü ile adından söz ettiren metal asma tavan renkleri arasında siyah, gri, metalik renkler de bulunmaktadır. Diğer canlı renklerin yanı sıra, ahşap görünümü verilmiş modellerde mevcuttur.

Tamamen zevke ve mekânın tasarımına uygun bir asma tavan uygulamak mümkündür. İstanbul metal asma tavan çeşitliliği ile göz doldurmaktadır. Mekânın kalitesinde önemli bir detay olan asma tavan, birçok faydalı özelliğe sahiptir. Düzenli ve ferah görünümü, ortamın havasını değiştirmesi, ısı yalıtımı yapması, kolay temizlenmesi, çağdaş mimariyi yansıtması ile uygulandığı mekânlara pozitif enerji katmaktadır.

İstanbul Metal Asma Tavan Fiyatları

İstenilen yükseklikte ve derinlikte tavana uygulanabilmesi metal asma tavan modellerini diğerlerinden ayırmaktadır. Çok yüksek bir tavana istenen derinlikte montaj yapılabilmektedir. Örneğin 25 metre bir tavana 5 metre derinlik verilerek 20 metreye çekilebilir. Bu genellikle metro istasyonlarında rastlanan bir ölçüdür.

Metal asma tavan fiyatları belirlenirken, yapılan işlem ve alan hesaplaması yapılmaktadır. Diğer asma tavanlara göre daha geniş bir alanda kullanım sağlanması ve sağlamlığı baz alındığında fiyatları çok yüksek tutulmamaktadır.

İstanbul metal asma tavan fiyatları belli bir taban fiyattan işlem görmektedir. Müşteri memnuniyetine önem veren bir firma, fiyattan çok yapacağı işçiliğe önem vermektedir.  İstenilen işi profesyonel bir ekiple ve teknolojinin sunduğu en yeni imkânlarla müşteriye sunan firma için fiyat ikinci plandadır.

Döviz kuru dalgalanmalarına göre sabit bir fiyat belirlemeye çalışan firmalar, en uygun fiyatı vermeye çalışmaktadır. Kaliteli ve hesaplı bir metal asma tavan arayışında olanlar, firmalarla iletişime geçebilir.

Google gibi platformlar vasıtasıyla asma tavan uygulamalarına dair araştırma yaptığımız zaman karşımıza farklı alternatif seçenekler çıkacaktır. Bu alanda çok sayıda farklı firmanın hizmet sunuyor olması; metal asma tavan firması sayısını da arttırmaktadır. Metal asma tavan İstanbul başta olmak üzere Türkiye’de yoğun bir seviyede ilgi gören bir uygulamadır.

31.01.2022
75
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Nafiz Yılmaz
Nafiz Yılmaz
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?