Karolam Asma Tavan Güncel Fiyat Listesi 2022

Karolam Asma Tavan Güncel Fiyat Listesi 2022

Karolam asma tavan güncel fiyat listesi 2022 yılı için açıklamalar yapacağız. Karolam asma tavan sistemleri, Avrupa’da uzun yıllardır kullanılan bir asma tavan sistemidir. Karolam asma tavan sistemleri bir mineral elyaftan yapılmıştır ve metal bir ızgaraya bağlanmıştır. Bu tavan sistemleri daha sonra bir sıva veya akustik karo ile kaplanır.

Karolam Asma Tavan Güncel Fiyat Listesi 2022

Karolam Asma Tavan Güncel Fiyat Listesi 2022

Karolam asma tavan sistemleri çok popülerdir. Bu kadar popüler olmasının sebebi çok uygun maliyetlerle ulaşılabilmesidir. Kurulumu ve demontajı çok kolaydır. Ticari hem de konut uygulamalarında rahatlıkla kullanılabilir.

Asma tavanlar, çeşitli nedenlerle hem konut hem de ticari ortamlarda popüler hale gelmiştir. Bir odayı daha ferah hissettirebilirler. Temizlenmesi ve bakımı kolaydır. Neredeyse her alana uyacak şekilde özelleştirilebilirler.

Karolam asma tavan güncel fiyat listesi 2022 hakkında sizlere bu yazımızda net ücretler verememekteyiz. Ayrıca fiyatların seçtiğiniz ürünlere ve ölçülerine göre değişikliğe uğradığını belirtmek isteriz. Bu açıdan güncel fiyatlara ulaşabilmeniz için Google ile bizlere ulaşabilirsiniz.

Karolam Asma Tavan Nedir

Karolam, metal bir ızgaraya tutturulmuş metal panellerden oluşan bir asma tavan sistemidir. Karolam asma tavan sistemleri genellikle ofis binalarında, okullarda ve hastanelerde kullanılır.

Metal ızgara teller veya metal kayışlarla tavana asılır ve paneller ızgaraya klips veya vidalarla tutturulur. Paneller hasar gördüğünde kolayca değiştirilebilir. Gerekirse tüm sistem hareket ettirilebilir.

Karolam yangına dayanıklı bir tavan sistemidir ve ses iletimini kontrol etmeye de yardımcı olur. Çeşitli renk ve kaplamalarda mevcuttur ve herhangi bir alanın ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde özelleştirilebilir.

Karolam Asma Tavan Güncel Fiyat Listesi 2022

Karolam Asma Tavan Avantajları

Yer döşemesi ve tavan söz konusu olduğunda, birçok insan sadece parke zeminler, halılar, fayans ve alçı olduğunu düşünür. Ancak her geçen gün daha popüler hale gelen başka bir seçenek daha meydana çıkmaktadır. Bu seçenek asma tavandır. Bu tavan tipinin geleneksel tavanlara göre bir takım avantajları vardır.

Asma tavanın ilk avantajı, geleneksel bir tavana göre montajının çok daha kolay olmasıdır. Aslında çoğu asma tavan, tek bir kişi tarafından sadece birkaç saat içinde kurulabilir. Bu karolam asma tavan sistemlerini çeşitli projeler için harika bir seçenek haline getirir. Hiç vakit kaybetmeden yeni bir tavana sahip olabilirsiniz.

Karolam asma tavan avantajlarından bir diğeri ise oldukça uygun maliyetli olmasıdır. Karolam asma tavanlar, duvarları ve zemini sağlam tutarken bir odaya ekstra yükseklik ve ışık eklemenin harika bir yoludur. Karolam asma tavan siparişleriniz için Google ile bizlere ulaşn.

29.06.2022
7
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Nafiz Yılmaz
Nafiz Yılmaz
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?