Petek Asma Tavan Nerelerde Kullanılır?

Petek Asma Tavan Nerelerde Kullanılır?

Petek Asma Tavan Nerelerde Kullanılırile alakalı içeriğimize hoş geldiniz. Petek asma tavan kullanım alanlarına örnek olarak restoranlar, ofisler, alışveriş mağazaları, her alandan butikler, tiyatro salonları, havalimanı, tren istasyonu, endüstriyel alandaki tesisler, genel yaşam bölgeleri içerisinde kullanımları yaygındır. Bu sistemler tavan pratikliğinin lazımlılığı olan mekânlarda tercih edilmektedir.

Petek Asma Tavan Nerelerde Kullanılır?

Bunu ile birlikte petek asma tavan sistemlerinin iki ana kısımdan oluştuğunu söylemek mümkündür. Bu kısımlar ise şöyledir; petek asma tavan ve dekoratif düzlem aracılığı ile tavana tutturulmuş olan taban. Petek asma tavan montajı için gerekli görülen en düşük mesafe yaklaşık on santimetre civarıdır. Asma tavanların bu özellikleri dikkate alınmalıdır.

Petek Tavan Modelleri

Petek tavan modelleri sizlerin arz ettiği şekilde üretilir ve tarafınıza sunulur. Renge bağlı olan petek tavan modelleri şunlardır; beyaz renk, gümüş renk, altın rengi kaplama, krom rengi, mavi renkli olan bakır, metal ve diğer pek çok renk dâhildir.

Bunun dışında profili yerleştirme şekline bağlı olarak şu modeller örnek verilebilir; petek tavan standart hücre tavanları, piramidal petek asma tavan modelleri, panjur şeklinde olmuş olan tavanlar, katmanlı olan grillato tavanlar.

Bilindiği üzere standart petek tavanları, tek boyut anlamında farklılık yaratır. Aynı zamanda alüminyum U-şekilli bir profil ile oluşur.  Standart petek tavanları kare hücrelerine sahiptir. Piramidal petek tavan ise  tavana alışılmadık bir şekil sağlar. Aynı zamanda orijinal görsel efektini sunar.

Piramidal tavan montajında, petek Y şeklinde bir profil kullanılması gerekmektedir. Eğer piramidal tavan montajı gerçekleşmesine karar verdiyseniz, altın, krom veya ahşap süsleme tercih etmenizi önerebiliriz.

Panjur şeklinde olan petek tavanlar ise sınırlı alana sahip mekânlar için tercih edilir. Bu gibi mekânlara en çok yakışan tavan sistemleridir. Böylelikle ana tavana hızlı ve basit erişim sağlanır. Petek asma tavan panjur tavanlarının montajı ise U harfi şeklinde yapılmış olan düz ve enine alüminyum profiller ile yapılır.

Petek Asma Tavan Nerelerde Kullanılır?

Petek Tavan Fiyatları

Petek tavan fiyatları sıklıkla tarafımıza sorulmaktadır. Pek çok işlevsel özelliği olan bu sistemlerin ürün maliyet fiyatları sürekli olarak değişmektedir. Bu sebepten dolayı sizlere bu yazımızda net bir fiyat söyleyememekteyiz. Detaylı bilgilendirmeler için Google üzerisinden lacingroup.com sitemize ulaşım sağlayın ve ardından sitemizde yer alan teknik servis numaramız ile bizlere ulaşın. Petek Asma Tavan Nerelerde Kullanılır? ile alakalı konumuzun sonuna gelmiş bulunmaktayız.

08.04.2022
25
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Nafiz Yılmaz
Nafiz Yılmaz
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?