Petek Asma Tavan

Petek Asma Tavan

Petek asma tavan sistemleri iki ana bölümden oluşur. Bu iki bölüm ise asma tavan ve asma dekoratif seviye yardımıyla tavana tutturulan tabandır. Petek tavan yapılarının montajı açısından gerekli kılınan en kısa mesafe ortalama olarak on santimetredir. Bu özellik gözle görülür şekilde olacağından, dikkate alınmalıdır.

Petek Asma Tavan

Petek asma tavan nasıl yapılır

Petek asma tavan yapımında, tek parçaları U şeklindeki alüminyum profillerden birleştirilmiştir. Birlikte, yanlarında 60 veya 120 santimetre olan kare ve dikdörtgen modüller mevcuttur. Bu yapılacak montajı büyük ölçüde basitleştirir ve hızlandırır. Bunun dışında istendiği takdirde modüller bağımsız olarak bölünebilir

Petek Tavan Avantajları

Petek tavan avantajları oldukça fazladır. Ön yüzey, özel bir şekle sahip birbiriyle çakışan raylardan oluşur. Bu şekilde olan tasarım özelliği aynı zamanda havanın hareketine herhangi bir sorun yaratmayan bir yüzey oluşturabilmeye olanak tanır. Böylelikle havalandırma sistemlerinin çıkışlarını üst üste yerleştirmeyi mümkün kılar.

Petek Tavan Nedir?

Petek tavan, koruyucu bir boya olan ve vernik ile kaplanmış metal kısımlar ile yapılmıştır. Bu özellikteki petek tavanlar bina detaylarını nemden korur ve ıslak odalarda bile bu tür sistemlerin kullanılmasına olanak tanır.

Bunun ile birlikte petek tavan bütün etmenleri oldukça hafiftir ve montaj edilmesinin ardından zeminde önemli bir yük meydana gelmez. Kolayca monte edilebilir. Hücre boyutları standarttır. Bu sebepten dolayı herhangi bir modül yerine, uygun boyuttaki bu tür sistem bağlantı parçaları için özel olarak tasarlanmış bir sistem kurulabilir.

Aynı zamanda hücrelerin varlığı, ızgara düzleminden geçen veya ona bağlı olan süspansiyonlara her türlü bağlantı parçasını monte etmeyi mümkün kılar. Petek formundaki bileşimin en uygun versiyonunu seçmek için, düzlemi oluşturan profillerin rengini ve hücrelerin şeklini ve boyutunu değiştirebilirsiniz. Burada tavanın boyanabileceği elliden fazla renk ve ton vardır.

Petek Asma Tavan

Petek Tavan Nerelerde Kullanılır?

Petek asma tavan kullanım alanları; işyerleri, restoranlar, cafe ve ofis binalarını dekore etmek için ideal bir seçim olacaktır. Bununla birlikte, bu tür çözümler evler içinde kullanılabilir. Petek asma tavan fiyatları ve modelleri hakkında detaylı bilgiler için Google üzerinden sitemize giriş sağlamaya devam edin. İletişim bilgilerimizden bizlere danışabilirsiniz.

16.04.2022
21
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Nafiz Yılmaz
Nafiz Yılmaz
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?