Oturma Odasında Hangi Asma Tavan Kullanılmalı

Oturma Odasında Hangi Asma Tavan Kullanılmalı

Oturma odasında hangi asma tavan kullanılmalı sorusu hakkında sizlere birtakım önerilerde bulunmak üzere yazımızı yazmaktayız. Oturma odaları hem evde yaşayan kişilerin en çok kullandığı, hem de gelen misafirleri ağırlamak üzere kullanılan bir alandır. Oturma odaları evin karakteristik özelliği ile birlikte, ev sahibinin zevkini yansıttığından oldukça büyük öneme sahiptir.

Oturma Odasında Hangi Asma Tavan Kullanılmalı

Oturma Odasında Hangi Asma Tavan Kullanılmalı?

Oturma odasında hangi asma tavan tercih edilmeli konusu üzerine birtakım öneriler vermek üzere yazımıza başlatmaktayız. Bir oturma odası tasarlamak ev sahipleri için kafa karıştırıcı olmaktadır.

Odanın baştan sona havasını değiştirecek olan en önemli kararlardan biri hangi asma tavanın kullanılacağına karar vermektir. Bir oturma odasında asma tavan kullanmanın pek çok işlevsel özelliği bulunmaktadır.

Oturma odanızda asman tavan kullanarak tavanınıza yükseklik kazandırabilirsiniz. Açık ve havadar bir his yaratmak ve odaya lüks bir görünüm kazandırmakta dahil olmak üzere birçok faydası vardır. Ancak hangi asma tavanın kurulacağını seçmeden önce, mekanın düzenini ve mevcut özelliklerini dikkate almak önemlidir. Bu açıdan sizlerin kişisel zevkleriniz büyük önem taşır.

Baffle Asma Tavan

Baffle asma tavan, özellikle yüksek sesin mevcut olduğu alanlarda kullanıma uygundur. Örneğin eviniz içerisinde rahat bir şekilde sohbet etmek istiyorsanız veya eviniz çok kalabalıksa bu tavan sistemlerini önerebiliriz. Bunun dışında yüksek ses ile televizyon izleyip, müzik dinlemek istiyorsanız, baffle asma tavan sistemlerini tercih edebilirsiniz.

Metal Asma Tavan

Metal asma tavan sistemleri özellikle nem oranı yüksek alanlar içerisinde kullanıma uygundur. Metal asma tavanların kullanım kolaylığı mevcuttur. Kurulumu ve temizliği oldukça basittir. Bu açıdan oldukça popülerdir.

Taşyünü Asma Tavan

Taşyünü asma tavan, erimiş kaya ve geri dönüştürülmüş camdan yapılmış bir akustik yalıtımdır. Asma tavanda kullanım için mükemmel kılan A Sınıfı yangın derecesine sahip yanmaz bir üründür. Taşyünü bir odayı ses geçirmez hale getirmek için kullanılabilir ve ayrıca yangının yayılmasını önlemeye yardımcı olur.

Oturma Odasında Hangi Asma Tavan Kullanılmalı

Plastik Asma Tavan

Plastik asma tavan, bir odanın görünümünü ve hissini iyileştirmenin harika bir yoludur. Çeşitli renk ve stillerde mevcutturlar. Böylece kendi kişisel zevkinize istinaden, dekorunuza en uygun olan tavan şekil ve modelini seçebilirsiniz.

Ayrıca kurulumları kolaydır. Bunun ile birlikte demontaj işlemleri de kolaydır. Plastik asma tavanların en güzel yanlarından biride uygun fiyatlı olmalarıdır. Daha pek çok tavan çeşidi ve özelliği mevcuttur. Diğer tavan çeşitlerimiz için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Burada hangi asma tavan modelini seçeceğiniz tamamen sizlerin istediği işlevsel özelliklere bağlı kalmak suretiyle değişir. Gürültüyü önlemede iyi, neme dayanıklı, suya dayanıklı, kolay temizlenebilir veya yangına karşı dirençli gibi pek çok seçeneğiniz mevcuttur. Ne istediğinize karar verdikten sonra bize ulaşarak, siparişlerinizi oluşturabilirsiniz. Bunun için Google ile bizlere ulaşım sağlayın.

30.06.2022
8
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Nafiz Yılmaz
Nafiz Yılmaz
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?