Petek Asma Tavan

Petek Asma Tavan

Petek asma tavan: Kendinden taşıyıcı entegre bir sisteme sahip olan asma tavan, şık bir görüntüye sahiptir. Petek asma tavanların 60×60 ya da 60×120 cm gibi ebatlara sahiptir. Alt tabanına bakıldığında 15 mm, yükseklik ise 40 mm şekilde ayarlanır. Bu tür hizmetler son derece kapsamlı bir düzeyde sunulmak durumdadır.

Petek asma tavanların, tavan anlayışına farklı bir boyut sunmuş olduklarını söyleyebiliriz. 3 boyutlu gibi bir özelliği yansıtıyor olmasından dolayı asma tavanların çok fazla tercih edilmesine neden olmuştur. Mekana görmek istediğiniz derinlik ve estetiklik kazandırmaya yardımcı olacaktır. Petek asma tavanların malzemesi ise son derece kaliteli şekilde ayarlanmıştır. Alüminyum panelden özel olarak tasarlanmış petek asma tavanlar, dayanıklı yönüyle dikkat çeker.

Petek Asma Tavan

Petek Asma Tavan Nerelerde Kullanılır?

Petek asma tavanların nerelerde kullanılır sorusuna karşılık olarak, istenilen her yer olduğunu söyleyebiliriz. Ortamlarda ayrı bir modern havayı yansıtabilmenizi sağlayacak en iddialı modellere sahip olan petek asma tavanlarda kullanılır. Konferans salonları, tiyatrolar, konser salonlarına da yönelebilirsiniz. Alanların bakıldığı zaman akustik özelliğinin en iyi şekilde sağlanmasına da yardımcı olur.

Tavanın hemen arka bölümünde yer alan petek asma tavan, görmek istediğiniz ayrı bir modern çizgileri de açığa çıkarmaya yardımcı oluyor. Baffle tavan tasarımları oldukça güzel ve etkileyici bir özelliğe sahiptir. Tavanın açıklık ve bölme boyutları da farklı şekillerdedir. Petek asma tavan uygulaması yapıldıktan sonra ise yaşam alanlarında sesin gücünü daha da aşağıya çekebilme şansına sahip olmaya başlarsınız.

Petek Asma Tavan Avantajları Nelerdir?

Son dönemde neden bu denli fazla petek asma tavan uygulamalarına başvurulduğu da merak konusu olabilir. Bunun altında pek çok sebebin yer almış olduğunu söyleyebiliriz. Kullanıcıların odalarda ayrı bir ambiyans yaratabilmeleri adına petek asma tavanlara çok fazla ihtiyaç duyulabiliyor. Petek asma tavanların yapısı gereği sunmuş olduğu modüler yapı sayesinde, son derece etkileyici bir görünüm ön plana çıkmaya başlar.

Petek asma tavanların sağlam özelliğe sahip olmasından dolayı çok daha fazla gereksinim duyulmasına zemin hazırlamıştır. Ayrıca ortamda çıkabilecek yangın tehlikesine karşı da dirençli bir yapıya sahiptir. Bu sayede yangına karşı dayanıklı olması sayesinde ortamda ciddi sorunların açığa çıkmasını engellemeye neden olacaktır.

Kolayca temizlenebilir bir yapıya sahip olmasından dolayı petek asma tavanı sistemlerini gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Pek çok projelerde gönül rahatlığı ile kullanılan petek asma tavanlarla harika bir şıklık ortaya çıkarmaya başlamanız kolay olacaktır. Petek asma tavanları hazırlanırken, istenilen desen ve renk kombinasyonlarını bir arada bulmaya başlamanız da mümkün hale dönüşecektir.

Özel ışıklandırmalar sayesinde petek aralarında ayrı bir görüntü sağlanmış olur. Petek asma tavanların modeline bağlı olarak fiyatları değişkenlik göstermeye başlayacaktır. Google aracılığıyla petek asma tavanlarına dair detaylı bir araştırma yapacak olursanız; firmamızın ayrıcalıklı hizmetleriyle karşılaşmanız da mümkün olacaktır.

 

17.02.2022
55
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Nafiz Yılmaz
Nafiz Yılmaz
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?