Karolam Asma Tavan Modelleri 2022

Karolam Asma Tavan Modelleri 2022

Karolam asma tavan, tavana montaj için hacimlerin oluşturulmasını sağlamaktadır. Mimari bir estetiğin yanı sıra ses ve ısı yalıtımını sağlar. Bu amaçlar doğrultusunda yapımı gerçekleşen dekoratif bir tavan modelidir.

Günümüzde genellikle dekoratif amaçlı kullanımı gerçekleşmektedir.  Bu tavanlar ısı ve ses yalıtımını en iyi şekilde kullanıcılarına sağlar. Bu tavanlar gene olarak elektrik kablolarını gizlemek için tercih edilir.

Karolam Asma Tavan Modelleri 2022

Bu ve daha pek çok benzeri nedenlerden dolayı birçok alanda kullanımı son derece yaygındır. Asma tavanlar bulundukları ortamlara oldukça basit ve şık çözüm olanaklarını sunar. Burada öncelik olarak, asma tavan ızgarası uygun boyutlarda tavana monte edilir.

Bundan sonra hangi malzemenin kullanılacağına bağlı kalarak bu malzemeden asma tavan karoları uygulanır. Eğer sizler isterseniz bu tavanların üzerine led ve spot gibi elemanlar eklenebilir. Bu sebepten dolayı son zamanlarda konutlarda oldukça tercih edilmektedir.

Karolam Asma Tavan Kaplaması Kullanım Alanları

Karolam asma tavan kaplaması kullanım alanları ise şöyledir; insan nüfusunun aşırı olduğu kahvehanelerde, dükkanlarda, ofislerde, metro istasyonlarında, hastanelerde ve kamu binalarında kullanımı gerçekleşir. Özellikle kalabalık alanlarda kullanım nedeni ise, asma tavan sistemlerinin gürültüyü azaltmasıdır.

Karolam Asma Tavan Nedir?

Karolam asma tavan nedir sorusu ile sıklıkla karşılaşmaktayız. Bu yapılar uluslararası standartlara uygun olarak üretilir. Kiremitli olan asma tavan, elektrik tesisatlarının ve kabloların kolay döşenmesini ve depolanması olanağını sağlar.

Bu işlevine bakacak olursak estetik bağlamda çirkin, içsel ve daralmış görüntüleri engellemeyi mümkün kılar. Sese sağladığı akustik işlevi oldukça işlevseldir. Herhangi bir yangın durumuna dayanıklıdır.

Bu gibi vazgeçilmez kılan bir takım özelliklere sahiptir. Bu anlamda tüm kullanıcılarına karşı ideal sistemler olduğunu söyleyebiliriz. Yangına ve aleve karşı bu yüksek direnci olmasını küçümsememek ve göz ardı etmemek gerekir.

Karolam Asma Tavan Modelleri 2022

1 paket karolam kaç m2?

1 paket karolam kaç m2 olduğunu merak eden kişiler var. 1 paket 60×60 karolam 3,6 m2 alan kaplar.

Asma Tavan Fiyatları

Asma tavan fiyatları değişebilmektedir. Birçok çeşitli mevcut olan asma tavanın farklı modellerinde maliyet hesaplaması da otomatikman farklılık gösterir. Aynı zamanda kullanımı gerçekleşecek olan malzeme türü fiyatı doğrudan etkileyen bir unsurdur. Bu yüzden net bir fiyat alabilmek için Google üzerinden sitemize giriş sağlayın.

15.04.2022
23
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Nafiz Yılmaz
Nafiz Yılmaz
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?