Baffle Asma Tavan Güncel Fiyatları 2022

Baffle Asma Tavan Güncel Fiyatları 2022

Baffle asma tavan güncel fiyatları 2022 için bu yazımızda açıklamalarda bulunacağız. Asma tavan modelleri arasında yer alan Baffle asma tavanlar oldukça popülerdir. Çoğu kişi baffle asma tavan modellerini tercih etmektedir.

Baffle Asma Tavan

Baffle asma tavan, yapısal tavanın altına asılan bir tavan türüdür. Genellikle kabloları, boruları ve kanalları gizlemek için kullanılırlar. Yalıtım ve akustik özellikleri iyileştirmek için baffle asma tavanlar kullanılabilir.

Birkaç çeşit asma tavan modeli vardır. Ancak en yaygın kullanılan sistem, baffle sistemidir. Bir ızgara sisteminde, kirişlere dik olarak metal ızgaralar kurulur ve ardından ızgaralara alçıpan veya paneller tutturulur.

Baffle Asma Tavan Güncel Fiyatları 2022

Baffle Asma Tavan Güncel Fiyatları

Bir baffle asma tavanın güncel fiyatları 2022, kullanılan malzemelerin türüne ve odanın büyüklüğüne bağlı olarak değişikliklere uğrar. Malzemeler için ortalama maliyet, metrekare başına değişmektedir. Net bir fiyat aralığını öğrenebilmek için Google ile bizlere ulaşın.

Baffle Asma Tavan Özellikleri

Baffle sma tavanlar söz konusu olduğunda, dikkate alınması gereken birkaç özellik vardır. Örneğin, baffle asma tavan bazı faydalar sağlayabilecek bir seçenektir. İşte bu tavanların bazı temel özellikleri:

Baffle asma tavanların ana faydalarından biri, iyi ses emilimi sağlamalarıdır. Bu ofisler veya sınıflar gibi gürültünün önemli olduğu alanlarda çok yardımcı olur. Ek olarak baffle tavanlar, kirletici maddeleri yakalayarak ve bunların dolaşmasını önleyerek bir odadaki hava kalitesini iyileştirmeye de yardımcı olabilir.

Baffle tavanların bir diğer avantajı, nispeten kolay kurulabilmeleridir. Birkaç saat içinde kurulabilirler. Tadilat projeleri için popüler bir seçim haline gelmektedirler. Hafif malzemelerden yapıldıkları için de nispeten uygun fiyatlıdırlar.

Baffle Asma Tavan, tavanın yüksekliğini ve yönünü değiştirmenize izin vererek evinize daha kişiselleştirilmiş bir görünüm kazandıran benzersiz bir tasarımdır. Bu sistem tavandan sarkan metal borudan yapılmıştır ve istenilen açıda döndürülebilir. Herhangi bir odada özel bir atmosfer yaratmak için mükemmel hale getirir.

Baffle Asma Tavan Güncel Fiyatları 2022

Neden Baffle Tavan?

Baffle tavan sistemleri, hava cepleri oluşturmak için açılı panellere sahip bir asma tavan türüdür. Bu tasarım tavanın sesi emmesine ve yaymasına izin verir. Okullar, tiyatrolar ve konferans salonları gibi alanlar için ideal bir seçim haline gelir. Baffle tavanlar, kablolama ve kanalları gizlemek için de kullanılabilir. Buda onları tadilat projeleri için popüler bir seçim haline getirir.

 

08.06.2022
8
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Nafiz Yılmaz
Nafiz Yılmaz
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?