Karolam Tavan

Karolam Tavan

Karolam tavanlar, piyasada genellikle fayans, akustik alçıpen, taşyünü tavanlar neticesinde yapımı gerçekleştirilmektedir. Tavanlar alüminyum tavan , taşyünü tavan , karolam tavan gibi pek çok çeşitleri mevcuttur.

Karolam tavanlar son derce neme dayanıklıdır.  Aynı zamanda karolam tavanların kurulumu ve temizlenmesi oldukça pratik ve kolaydır. Bunun ile birlikte karolam tavanlarınıza bakterilerin tutunması imkânsızdır. Karolam asma tavanlar, hijyen açsından insanların vazgeçilmezidir.

Karolam Tavan

Laçin firmamız tavan, gizli ışık, ısı yalıtımı, mantolama, parke gibi daha pek çok tasarım modellerimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz. Burada bir askı yardımına ihtiyaç duyulur. Bu askı ile mevcut döşemeye tutturulmuş özel bir profil sistemi kullanılarak oluşturulan karolajın içine alçı levhaların yerleştirilmesiyle oluşturulur.

Karolam Tavan Nedir?

Karolam asma tavanlar, vinil ve alüminyum folyoyla kaplıdır. Bu tavanlar estetik bir görüntü ve ses yalıtımı sağlar. Aynı zamanda yüksek nem direnci vardır. Bunun ile birlikte konforlu bir tavan olmasının yanı sıra kolay temizlenebilen yapısı vardır.

Karolam tavanlar insanların beklediği hijyenik koşulları karşılayabilecek bir tavan modelidir. Hijyen ve nem direncininin bu model üzerisinde olduğunu söylemiştik. Peki, bu özellikleri ne sağlar? Vinil kaplama ile kolay temizlik ve bakım sağlayabilirsiniz. Alüminyum folyo kaplama ise tavanların nem direncini arttırır.

Karopan Asma Tavan Malzemeleri Nelerdir

Karopan asma tavan malzemeleri ve işçiliği son derece önemli işlevlerdir. Bugüne kadar yaptığımız her işçilik ve malzemeyi en kaliteli şekilde gerçekleştirdik. Sizlerde bu kaliteli işçilikten ve malzemelerden faydalanmak istiyorsanız, Google üzerisinden lacingroup.com sitemize girin. Ardından sitemizdeki iletişim bilgilerimizden birini kullanarak bizlere ulaşabilirsiniz.

Karolam Tavan

Bizlere ulaştığınız taktirde daha detaylı bilgilendirileceksiniz. Karopan asma tavan malzemeleri ise şunlardır; beyaz alçıpen, yeşil alçıpen, kırmızı alçıpen, alçıpen, duvar c profili, duvar c profili, duvar u profili, dübel vidası, boru vidası, askı pensesi.

Karopan Asma Tavan

Karopan asma tavan ön tarafı vinil, arka kısmı ise alüminyum folyo ile kaplanmıştır. Bunlar ile birlikte ses akustiği, nem direnci, uygulama pratikliği ve temizlik kolaylığı sağlanmıştır. Bir diğer olumlu yanlarından biri ise bakterilerin tutulmasını engellemektir.

05.04.2022
24
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Nafiz Yılmaz
Nafiz Yılmaz
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?