İzmir Karolam Asma Tavan

İzmir Karolam Asma Tavan

Evlerin ve iş yerlerinin tavanlarını şık bir hale getirme konusunda size yardımcı olacak İzmir karolam asma tavan firmaları oldukça uygun fiyatlara titiz bir çalışma ile ürünü tavanlara uygulayabilmektedir.

Birçok avantaj sağlayan ürünün belki de tek eksisi yapılırken betona çelik dübeller atıldığından dolayı uygulanan mekân kirlenebilmektedir. Ayrıca asma tavanın üzerine ışıklandırma sistemleri gibi çeşitli dekoratif öğeler takılacaksa bunlarında önceden projelendirilmesinin yapılması elzemdir.

Karolam asma tavan, alçıpan ana malzemenin dış yüzeyinin vinil ile iç yüzeyinin de alüminyum folyo ile kaplanmasıyla oluşturulmaktadır. Vinil kaplama desenleri oldukça fazla olduğundan dolayı her tarzdan müşteriye hitap edebilmektedir. Sağlığa zararlı bir malzeme değildir.

Alerjen olmadığı için hassas bünyelere sahip kimselerde evlerinde kullanabilir. Kolayca silinebilmesi ise hijyen kaygısı olan kişilerin oldukça hoşuna gidecektir. Oldukça dayanıklı bir malzemedir. Neme, yangına mukavemet gösterir. Ses yalıtımı konusunda avantaj sağlar.

Karolam Asma Kullanım Alanları

Oldukça başarılı projeler ortaya koyan İzmir karolam asma tavan firmalarından evinizin farklı odalarını ve işyerlerinin tavanlarını güzelleştirmek için yardım alabilirsiniz. Ayrıca lokanta ve restoranların tavanlarında da bu ürün rahatlıkla kullanılabilir.

Genelde bu tür mekanların mutfaklarının tavanları nemden küflenebilmekte ve zamanla kabaran tavan alçısı hijyenik olması gereken bu mekanların koşullarını olumsuz etkilemektedir. Karolam tavan ile bunların üstesinden gelinebildiği gibi iç kısmından havalandırma elektrik sistemleri geçirilerek çok daha hoş bir görüntü elde edilebilir.

Bu özelliklerinden dolayı evlerinde banyolarında ve tuvaletlerinde de tercih edilebilecek bir üründür. Yine yüzme havuzları gibi yoğun nemin olduğu mekanlarda ki duşlar ve soyunma odalarında da kullanılabilir. Bunun haricinde iş yerlerinde mekânın görüntüsünü zenginleştirmek için tercih edilebilir.

Dekorasyon sırasında düz ve sıradan gözüken bir tavan yerine mekânın dekorasyonuyla bütünleşik halde bir tavan oluşturmak için kullanılabilir. Akustik olarak yararlı ürünler olduğundan dolayı iş yerinizde komşularınızı rahatsız edecek desibellerde sesler çıkıyorsa bu ürünle ses yalıtımı oluşturmak mümkün olur.

Karolam Asma Tavan Yaptırırken Dikkat Edilecekler

Size en doğru hizmeti verebilecek firmaları bulabileceğiniz İzmir Karolam asma tavan hizmeti veren değerli firmaları da barındırmaktadır. Firmalar asma tavanda projelendirmenin önemli olduğunu bildiğinden dolayı öncelikle keşifle işe başlarlar.

Asma tavanın düşmemesi için taşıyıcı aparatların ana kolonlara konumlandırılması şarttır. Bunun haricinde firmalar bu aparatların iler ki dönemlerde sarkma yapmaması için oldukça sıkı ve gergin bir şekilde bağlanmasına da özen gösterirler. İzmir Karalam asma tavan hizmetlerini üst düzeyde almak isterseniz firmamızla iletişime geçebilirsiniz!

Yine tavanın bir bütün halinde görünebilmesi için paneller arasında boşluk kalmayacak şekilde döşenmesi önemlidir. Bunun farkında olan firmalar parçaları döşerken bunu dikkate alarak tavan panellerini yerleştirirler. Eğer ki havalandırma gibi noktalar varsa bu noktalar kapatılmaz bu noktalar mazgallar koyarak işlevselliği korurlar. Firmamız Google aramalarında her zaman ön plana çıkmaktadır.

31.01.2022
76
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Nafiz Yılmaz
Nafiz Yılmaz
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?