İstanbul Taşyünü Asma Tavan

İstanbul Taşyünü Asma Tavan

İstanbul taş yünü asma tavan sistemleri bu yılda çok fazla rağbet görmektedir. Rağbet görme sebepleri ise oldukça fazladır. Bu sebepler için en belirgin etmen kullanım rahatlığıdır. Bu sistemlerin kullanım rahatlığı ve özelliği hakkında detaylı bilgilendirmeleri yapacağız.

Taşyünü Asma Tavan İstanbul

Taş yünü asma tavan İstanbul bölgesi içerisinde hizmetimiz devam etmektedir. Sizlerde İstanbul bölgesi içerisinde kaliteli bir hizmet almak istiyorsanız, bizimle iletişim haline geçin. Google üzerisinden ilk olarak sitemize ulaşın. Sitemize ulaşım sağladıktan sonra gerekli bilgilerden bize ulaşın.

İstanbul Taşyünü Asma Tavan

Taşyünü Asma Tavan

Taşyünü asma tavan sistemlerinin yapımı, mineral yünden gerçekleşir.  Taşyünü asma tavan sistemlerinin oluşabilmesi adına perlit, doğal nişasta, geri dönüşümü gerçekleşmiş kâğıt, geri dönüşümlü tavan döşemesi, doğal bileşenler kullanılmaktadır.

Taşyünü asma tavan sistemlerin büyük bir parçası geri dönüşümü gerçekleşmiş malzemeler bünyesinden yapılmıştır. Asma taşyünü tavan sistemlerinin en önemli kullanım alanı ise, ısı ve ses yalıtımı sağlanmasıdır. Bu sistem yanıcı olmayan yapı malzemesidir.
Taşyünü asma tavan sistemleri kolay temizlenir.  Ses ve ısı yalıtımı sağlar. Bunun dışında yangın ve nem direnç konularında oldukça iyidir. Bu özellikleri neticesinde kullanıcılar tarafından oldukça fazla talep alır.

Taşyünü asma tavan sistemlerinin  en büyük faydalarından biri ise, cam yünü asma tavan ‘dan yapılmış olan sistemlere nazaran daha ağır ve daha yoğun olmasıdır. Bu sistemin bu özelliği nedeniyle, sesin bir yerden diğer bir yere gitmesini engeller. Bu özellik ile daha iyi performans sağlar. Bu sistemlerin bu özellikleri aynı zamanda daha yüksek frekanslı alanlar içerisinde daha iyi performans göstermesini sağlamış olur.

Bu sistemlerde yanmazlık durumu söz konusudur. Bu gibi sistemler kullanıcılarına yüksek ses yalıtımı sağlar. Ses yalıtımına önem veren kullanıcılar bu sistemleri seçebilir. Buhar geçirgenliği bilinen bir diğer özelliğidir.

Bu sistemlerin su geçirmez bir yapısı vardır. Oluşabilecek deformasyonlara karşı direnci oldukça fazladır. Bu sistemin en belirgin bir diğer özelliği ise ısı yalıtımını en iyi şekilde sağlamasıdır.  Bu sistem aynı zamanda çevre dostudur. Sizlerde bu özelliklere sahip sistemlerden faydalanmak istiyorsanız, bizlere ulaşım sağlayın.

14.03.2022
42
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Nafiz Yılmaz
Nafiz Yılmaz
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?