Metal Asma Tavan 2022

Metal Asma Tavan 2022

Metal asma tavan sizlere en iyi performansı sağlayarak, çeşitli versiyonlar sunar. Bahsettiğimiz çeşitli versiyonlar içerisinde kullanılan taşıyıcı sisteme bağlı olarak şekil ve eğrilerde belirtilebilen doğrusal, döşemeli, açık ve kapalı sistemleri içerir.

Metal Asma Tavan Kalitesi

Geleneksel tavanlara göre metal asma tavanlar, sıkı bir yenileme bütçesi olarak baktığımızda daha ekonomik bir seçenek olanağı anlamına gelir. Metal asma tavanların montajı sırasında kapsamlı çalışma gerektirmez. Bunun ile birlikte metal asma tavanlarının montaj süreci içerisinde, herhangi bir şeyi koparmak veya yeniden inşa etmek durumunda kalınmaz.

Metal Asma Tavan 2022

Metal asma tavanlarının montaj süreci inanılmaz derecede kolaydır. Aynı zamanda çıkarılması da bir o kadar kolaydır. Böylelikle metal asma tavanlarının kurulumunun toplam maliyetinin, diğer tavan türlerinde bulacağınız tüm ek maliyetlere istinaden uygun hale getirir.

Metal Asma Tavan Boyaları

Metal asma tavanlar standart renklere sahiptir. Bunun dışında istenilen herhangi bir RAL rengi ile kaplanabilir. Bahsedilen düz renklere ilave olarak, özel metalik renkler ve krom kaplama renklerde mevcuttur. Kusursuz bir görünüme sahip tavan için panellerin, ızgaraların, bant ızgara profillerinin ve kenar profillerinin bütünü tek renk ile tamamlanabilir.

Geniş Malzeme ve Renk Seçimi

Metal asma tavan ile yenileme işleminiz için seçim yapabileceğiniz çok çeşitli malzeme ve renkler mevcuttur. Bu nedenle sizlerin isteği ve zevkinize bağlı olarak metal asma tavanlar oldukça işlevseldir. Bunun ile birlikte kullanılacak alan içerisine estetik görünümü sağlar.

Bu tavanlar tamamen sizlerin kişisel tarzınıza ve zevkinize uygun olacaktır. Bunun dışında metal asma tavanınız için çok çeşitli aydınlatma seçeneklerine de erişebilirsiniz. Metal asma tavan yaptırmak isteyenlere karşı olanaklar sınırsızdır.

Neme Dayanıklılık

Metal asma tavanlarının diğer bilinen tavanlara karşı tercih edilmesinin bir diğer büyük avantajı ise, neme karşı oldukça fazla dayanıklı ve sağlıklı olmasıdır. Metal asma tavanın nem direnci sebebi ile pek çok alanda tercih edilmektedir. Bu alanlardan bazıları ise şunlardır; yüzme havuz çevresi, hastaneler, fabrikalar. Bu gibi çok fazla su veya neme sahip alanlar için en uygun seçim metal asma tavan olacaktır.

Ateşe Dayanıklılık

Metal asma tavanlar yangına karşı yüksek koruma olanağı sağlar. Bunun ile birlikte ısı yalıtımını da iyi bir şekilde sağlar. Alışılmış tavanlara istinaden, diğer etmenlerinin yanı sıra ek yangın güvenliği sağlar.

Gürültü Azaltma

Metal asma tavanlar ses yalıtımını sağlar ve bir binanın diğer seviyelerinden gelen gürültüyü en iyi şekilde önlemeye yardımcı olur. Metal asma tavanların bu sistem ile çalışması çok daha huzurlu, çok daha sessiz ve daha profesyonel bir ortam yaratacaktır.

Metal Asma Tavanlar ve Diğer Tavanlar Arasındaki Fark Nedir?

Bu sorudan öncesinde de belirtildiği üzere, metal asma tavanların montajı alçıpan tavanlara kıyasla nispeten daha basit bir süreçtir. Alçıpan tavanlar çok daha fazla ek iş gerektirir. Bunun ile birlikte alçıpen tavanın başarılı bir kurulumun gerçekleşebilmesi açısından birden fazla kişiye ihtiyaç duyulur. Metal asma tavanlar harika bir ev yenileme projesi uygulaması olarak, yaklaşık bir hafta içerisinde kolayca tamamlanabilir. Sitemize Google aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

06.03.2022
50
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Nafiz Yılmaz
Nafiz Yılmaz
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?