İstanbul Karolam Asma Tavan

İstanbul Karolam Asma Tavan

İstanbul karolam asma tavan hizmetimiz firmamız tarafından devam etmektedir. Karolam asma tavanları oldukça şık ortamlar yaratır. Fakat bu hizmeti en doğru kişilerden almanız, birçok avantajı da beraberinde getirir.

Karolam asma tavan kullanımının birçok avantajı mevcuttur. Bu avantajların tümü doğru hizmetin sağlanması sonucunda karşılığını verir. İyi alınmayan hizmetler ise size pek çok sorun yaratır. Yapılan işçiliğin kötü olması sonrasında sizleri pek çok ek masrafa sokar.

Bizler sizlere en iyi hizmeti sağlayabilmek ve memnun edebilmek açısından tüm uzmanlığımız, profesyonelliğimiz ile işimizi devam ettirmekteyiz. Bizler işimizi sizlere sağlarken öncelik olarak isteklerinizi değerlendiririz.

İstanbul Karolam Asma Tavan

Mekânınız için en uygun seçimleri vereceğinizden eminiz. Fakat yinede karolam asma tavanları hakkında bazı bilgilendirmeleri bu yazımızda tarafınıza aktaracağız. Sizlerin bu aşamada yapması gereken tek şey mekânınız için bir seçip yapmanız ve Google üzerisinden sitemize ulaşmanız olacaktır.

Karolam Asma Tavan İstanbul

Karolam asma tavan İstanbul bölgesi için bize ulaşım sağladığınız takdirde hizmetinizi en kısa süre içerisinde gerçekleştireceğiz. Bu hizmetimizden sonra mekânınızın ne kadar değiştiğini gözlemleyeceksiniz. Yazımızın devamında sizler için karolam asma tavan hakkında bilgilendirmeler yapacağız.

Karolam Asma Tavan

Karolam asma tavanını özetleyecek olur isek, mimari estetiğin yanı sıra ses ve ısı yalıtımı ile yapılan dekoratif bir tavan modeli olduğunu söyleyebiliriz. Karolam asma tavanlar çoğunlukla dekoratif amaçlı kullanılmaktadır.  Bunun ile birlikte karolam asma tavanlar da ısı ve ses yalıtımı özelliği de mevcuttur.

Bunun dışında elektrik kablolarını kamufle etmek içinde çoğunluk olarak insanlar tarafından tercih edildiği gözlemlenmiştir. Bu gibi özelliklerinden dolayı birçok alanda kullanımı son derece yaygındır. Asma tavan montajı oldukça kolaydır. Bu özelliğinin yanı sıra şık görünümleri mekânınıza sunar.

Öncelikli olarak asma tavan ızgarası uygun boyutlarda monte edilir. Sonraki aşamada hangi malzemenin kullanılacağı seçilir ve bu malzemelerden karolam asma tavan uygulanır. Sizlerin isteği üzerine led veya spot gibi ek etmenler eklenebilir.  Bunlar karolam asma tavanınızı daha güzel görünmesini sağlar.

Son zamanlarda konutlarda oldukça tercih edilen asma tavan kaplaması; insan dolaşımının aşırı olduğu kahvehanelerde, dükkanlarda, ofislerde, metro istasyonlarında, hastanelerde ve kamu binalarında da kullanılır. Asma tavan sistemleri gürültüyü azaltarak geniş alanlarda insanlara fayda sağlar.

Karolam asma tavan sistemi fayanslardan yapılmaktadır. Fayanslardan yapılan bu sistemler neme dayanıklıdır. Aydınlatma ve diğer kablo tesisatlarının, fayans tavan sistemlerine yerleştirilmesine oldukça özen gösterilmelidir.

Ticari mutfaklarda karolam asma tavanların kullanılması mümkündür. Herkesin bildiği üzere mutfakta hijyen en önemli faktördür. Restronlarda da hijyene oldukça dikkat etmeleri gerekir. Hijyen kriterlerini karşılayan restronlar, insanlar tarafından daha çok talep görür.

Bilindiği üzere bu gibi ortamlarda akla gelen ilk şey temizlik olacaktır. Bu nedenle mutfakta buhar ve benzeri faktörler nedeniyle ortam çok nemli olduğundan, tavanın kolayca silinebilmesi ve dezenfekte edilebilmesi oldukça önemli bir faktördür. Buna ilave olarak, tavanın nem direnci de önemli bir faktördür.

12.03.2022
45
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Nafiz Yılmaz
Nafiz Yılmaz
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?