Ahşap Tavan

Ahşap Tavan

Ahşap tavan, hem dış mekan içerisinde hem de iç mekan içerisinde kullanımı gerçekleşecek özel bir tavan sistemi olarak bilinmektedir. Ahşap, Mdf kaplama veya masif ahşaptan imal edilmektedir. Tavanlar kullanıcılarına estetik görünümlü bir tavan görünümü sağlar.

Ahşap oldukça estetik bir görüntü sağlar ve demonte edilebilir özelliği de vardır. Tavan sistemleri bu neticede sınırsız tasarım özgürlüğünü kullanıcılarına sunar. Tüm bunların yanı sıra tavan boşluğuna erişim imkanı da sağlanmış olur. Ahşap dış mekanda kullanabileceği gibi iç mekanda da kullanılabilir. Bu tavan özel bir tavan sistemi olarak bilinir.

Ahşap Tavan

Ahşap Tavan Modelleri

Ahşap tavan modelleri, tavanı örtü gibi örtmesine rağmen takılıp sökülmesi ve tavan arasına müdahale edilmesi konusunda büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Tavan modelleri uygulanan bölgelere hacim katmaktadır. Aynı zamanda dekoratif bir görüntü sağlamaktadır.

Tavan modelleri bulundukları ortamlara ferah bir görüntü sağlar. Tavanların uygulandığı yüzeyler akustik bir ortama  dönüşür. Tavan Mdf kaplama veya masif ahşaptan üretilir. Ahşapların uygulanacak bölgeye simetrik ve düzenli bir görünüm olanağı tanır.

Kolay monte edilebilir.  Tavan  sistemlerinin sayesi ile sınırsız tasarım özgürlüğü sağlanır. Tavan boşluğuna erişim imkânı kolaydır. Dış mekânlarda ve iç mekânda kullanımı gerçekleşecek özel bir tasarım olarak nitelendirilmektedir. Ahşap görünümlü alüminyum plaka seçenekleri de bu sistemlerin içerisinde mevcuttur. Sizlerin istediği panel uzunlukları ile sizlere özgün tasarım sağlanır.

Ahşap Tavan

Ahşap Tavan Dekorasyon Fikirleri

Ahşap dekorasyon fikirlerine bakacak olur isek, mekânlarda doku ve dekorasyonda etkiler yaratmak mümkün kılınır. Tavan dekorasyonu oldukça önemli bir kavramdır.  Tavanlar normalde düz ve sade olan zeminlerdir.  Tavan modelleri ortamın bu sadeliğini bozarak, estetik bir görüntüye sebebiyet verir.

Doğal Ahşap Tavan Modelleri

Doğal ahşap tavan modelleri, duvar rengi ve bazı aksesuarlar ile birlikte uyumlu olması için pek çok farklı renk seçeneği vardır. Tavan sistemlerinin yapıldığı ortamlarda daha çok doğal ve ağaç kabuğu renkleri tercih edilir. Doğal tonlardaki eşyalar, görsel şölen oluşturmaktadır. Bu ürünleri tarafınıza sağlayabilmek için bizimle Google aracılığı ile iletişime geçebilirsiniz. Diğer ürünlerimize sitemiz içeriklerinden göz gezdirebilirsiniz.

31.03.2022
25
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Nafiz Yılmaz
Nafiz Yılmaz
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?