Karolam Asma Tavan

Karolam Asma Tavan

Karolam asma tavan: Günümüzde tavanlarda artık karolam asma tavanı tercih edilmektedir. Hem görünüş olarak daha estetik görünmesi hem de temizliğinin daha kolay bakımından çok fazla tercih edilmektedir. Ayrıca alüminyum kaplama olmasından dolayı akustik özelliği de bulunmaktadır. Bu nedenle özellikle okullarda ve sinemalarda kullanılmaktadır.

Montajının oldukça kolay olması ve hafif bir ürün olması da kullanımı yaygınlaştıran en önemli etkenler arasında yer almaktadır. Aynı zamanda dayanıklı bir üründür ve yıpranması durumda kolay bir şekilde değiştirilebilmektedir. Parça parça montajı yapıldığı için değişme durumda sadece yıpranan parçanın çıkarılması gereklidir.

Montaj sırasında özel alüminyum alaşımlı çelikler kullanıldığı için düşme gibi bir durum söz konu da değildir. Temizleme işlemi ise hafifi nemli bir bez ile yapılmakta olup sert cisimlerle temizlenmemesi gereken bir üründür.

Karolam Asma Tavan

Karolam Asma Tavan Özellikleri

Son model asma tavan olan karolam asma tavan, özelliklerine çok sayıda modelle sahiptir. Genel olarak tüm modeller de ön taraf alçıdan arka taraf alüminyumdan üretilmektedir. Ayrıca 60 cm genişliğe ve boya sahip olup kare biçimindedirler.

Genellikle 7 kilogram ağırlığa sahip olup 10 ve 12’li paketler halinde satılmaktadır. Genel olarak delikli, düz, saf alçı ve desenli olmak üzere modelleri bulunmaktadır. Özellikle delikli modeller diğer modellerden farklı olarak ön yüzünde alçı bulunmayıp tamamı alüminyumdur. Bu model özellikle nemin dengelenmesi ve aşırı ısının bulunduğu yerlerde kullanılmaktadır.

Özellikle depolarda kullanım için üretilmiştir. Standart bir dairenin her odası için 1 paket tavan yeterli olacaktır. Bu ürünler aynı zamanda tavan akmasında özellikle kullanılan ürünlerdir. Bu nedenle akan tavan sorununu bu ürünler ile geçirebilirsiniz. Suya karşı oldukça dayanıklı bir ürün olup yaklaşık 15 veya 20 sene kadar ömürleri olmaktadır.

Karolam Asma Tavan Fiyatları

Birbirinden farklı birçok modeli bulunan karolam asma tavan, modellerine göre fiyatlandırılmaktadır. En çok tercih edilen ve en çok satışı yapılan model saf alçı modelidir. Bu model fiyat olarak da en uygun modeldir.

Öte yandan diğer bir uygun model ise saf alüminyumdan üretilen delikli modeldir. Son zamanlarda dairelerde kullanılmasıyla birlikte desenli modeller oldukça popüler hale gelmişlerdir. Bu nedenle fiyatların en yüksek olduğu model desenli modellerdir. Ayrıca asma tavan modellerinin fiyatlarını değiştiren bir başka unsur ise ihtiyaç miktarıdır.

Fiyatlar paket başı için geçerli olup ihtiyacınız ne kadar fala ise fiyatlarda doğru orantılı olarak yükselecektir. Ancak paket başı almak yerine toplu olarak alınması durumda birçok üretici ek indirimler yapmakta olduğunu da unutmamak gerekir.

Google karalım asma tavan fiyatları konusunda detaylı bilgilere sahip olabileceğiniz bir platformdur. Siz de bu platformda yapacağınız araştırma neticesinde firmamızın ayrıcalıklı hizmetleriyle tanışabilirsiniz. Böylece tam da talebinize uygun olacak bir şekilde asma tavan uygulamalarını hayata geçirmeniz de mümkün hale gelecektir.

 

17.02.2022
76
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Nafiz Yılmaz
Nafiz Yılmaz
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?