Bursa Metal Asma Tavan

Bursa Metal Asma Tavan

Bursa metal asma tavan Günümüzde yeni ve yenilenmiş yapıların pek çoğunda asma tavan uygulamasını görmekteyiz. Asma tavan, betonarme tavan özel aparatlarla sabitlenerek aşağı sarkıtılan ikinci tavandır. Asma tavanların çeşitleri vardır. Bursa metal asma tavanı modellerini projelerinde sıklıkla kullanmaktadır. Yaşam ve işyerlerinde elektrik, ısınma, havalandırma gibi sistemler vardır. Bu sistemlerin ekipmanlarının, kablolarının, borularının bir kısmı tavandan geçmektedir. Tavanda asma tavan yapılmadığında kablolar, boruları çok dağınık duracaktır.

Göze hitap etmemesinin yanı sıra daha sağlıklı bir mekan oluşturmak için asma tavana ihtiyaç duyulur. Tavanı yüksek olan yapıları ısıtmak için daha fazla enerji harcanması gerekmektedir. Enerji tüketimini azaltmak, ısı yatlımı sağlamak için asma tavan yapılması önerilmektedir. Asma tavan, tavanın yüksekliğini düşürür. Kullanılan malzemelerin özelliği gereği ısı ve ses yatılımı yapar. Metal asma tavan uygulanan mekanlar daha hoş görünür, ısı, ses yalıtımı sağlanır. Metal asma tavan Bursa ve çevresinde yoğun bir şekilde ilgi gören bir uygulama türüdür.

Bursa Metal Asma Tavan

Bursa Metal Asma Tavan Uygulamaları

Bursa halkı yaşam alanlarının şık ve estetik görünmesine çok önem verir. Yeni ve modern tasarımları Bursalıların evlerinde görmeniz mümkündür. İnşaat sektörünün de gelişmiş olması nedeniyle yeni yapı malzemeleri kullanılmaktadır. Bursa metal asma tavan uygulamaları bakımından zengin bir kenttir. Metal asma tavanların geçmişi çok eski değildir. Asma tavan uygulamaları ülkemizde alçıpanla başladı. Alçıpan asma tavanlarının da sunduğu avantajlar bulunmakta. Zamanla farklı asma tavan çeşitleri çıktı. Yeni asma tavan çeşitleri arasında metal asma tavanlar da vardır. Metal asma tavan uygulamaları;

  • Alüminyum veya galvaniz kullanılarak üretilmektedir.
  • Genellikle beyaz rengi tercih edilmektedir.
  • Ahşap başta olmak üzere çok fazla renk seçeneği vardır.
  • Ses, ısı, havalandırma, yangın, aydınlatma gibi sistemlerle birlikte monte edilebilmektedir.

Metal asma tavanlar ister galvaniz isterse alüminyumdan üretilsin her durumda çok hoş ve modern durmaktadır. Firmamız metal asma tavanların uygun bir bütçe çerçevesinde hayata geçirmek konusunda hassas bir çalışma çizgisine sahiptir.

Metal Asma Tavan Firmaları

Metal asma tavanların sağladığı çok fazla avantaj vardır. Avantajları fazla olunca daha fazla tercih edilmektedir. Tercihin fazla olması Bursa’daki metal asma tavan firma sayısını artırmıştır. Metal asma tavan firmaların sunduğu hizmetler birbirine çok yakındır. Daha güzel ve kaliteli sonuç elde edebilmek için profesyonel firmalardan hizmet alınmalıdır. Asma tavan uygulamasının profesyonel ekip tarafından yapılması gerekir. Profesyonel ekip olmadığında sonuç memnun edici olmayabilir.

Metal asma tavan firması seçerken kullandığı malın kalitesine dikkat edilmelidir. Bursa metal asma tavan firmalarından kaliteli malzeme kullananların tavanları daha uzun ömürlü olmaktadır. Yıllarca kullanılır. Deforme olmaz. Led ışıklarıyla birlikte monte edildiğinde ortamın havasını ciddi anlamda değiştirir. Montesi çok kısa sürer. İhtiyaç halinde panelleri elle çıkarılıp tekrar takılabilir. Google için Bursa’da asma tavan uygulamalarına dair araştırma yaparsanız, karşınıza firmamız çıkacaktır.

17.02.2022
55
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Nafiz Yılmaz
Nafiz Yılmaz
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?