Baffle Asma Tavan

Baffle Asma Tavan

İçindekiler Tablosu

Baffle asma tavan, odaya gözle görülür şekilde derinlik ve sonsuzluk katar. Bu özelliğinden ötürü diğer standart asma tavanların dışında kalarak, odaya hareketli ve modern bir tasarım kazandırmış olur.

Farklı tipte aydınlatmalar kullanarak alışılmışlığın dışına çıkarak, baffle asma tavanları kullanabilirsiniz. Paneller arasındaki boşluklar sayesinde, tavanın arkasında kalan montajı kolayca erişebilirsiniz. Olası bir şekilde gerçekleşebilecek yangın durumunda, duman tavan arkasından hızla giderilir.

Bunun dışında asma tavan modelleri farklı profil boyutlarında, farklı uzunlukta veya farklı renklerde isteğiniz doğrultusunda yapılır. Asma tavan sistemleri kullanacağı alanda çarpıcı iç mekânlar yaratır.

Baffle Asma Tavan

Asma tavanlar son derece çekici iç mekânlar oluşturur ve bütçelerinde kısıtlama zorunluluğu olan tasarımlar için son derece önemli bir fırsat haline gelmiş olur. Büyük perakende ortamları ve duman tahliye uygulamaları gerektiren diğer alanlar içinde uygundur. Asma tavan sistemleri, çeşitli estetik tasarım seçenekleri oluşturmak için çeşitli genişlik ve derinliklerde olarak mevcuttur.

Asma tavan sistemlerini hem dâhili hem de harici olarak kullanmak mümkündür. Kalitesi yüksek iç yüzeyler oluşturabilmek adına bina hizmetleri ile ortaklaşa tasarım yapılması mümkündür. Entegre tasarım, kurulumu kolay, birinci sınıf tavan profil sistemi gerektiren estetik işlemler veya bütçe uygulamaları için oldukça ideal bir seçimdir.

Baffle asma tavan, kullanılacağı alana eşsiz bir oda atmosferi yaratır. Bu açık tavan konstrüksiyonları olağanüstü akustiği ve etkileyici oda düzeni ile tüm dikkatleri üzerisine çeker. Bölmeler arasındaki boş alan, aydınlatma armatürlerin, fıskiyelerin, havalandırma sistemlerinin veya benzerleri alanların entegrasyonu için ideal bir seçimdir.

Baffle Asma Tavan Özellikleri

Baffle asma tavan, beton tavanlarla akustik sorunları gidermek ve farklı bir tasarım oluşturmak için uygulamalar için de uygundur.  Asma tavan, ticari alanlardan kamu inşaat projelerine, okullara ve daha fazla alanlara olmak üzere çeşitli uygulamalar için mükemmel bir seçimdir. Baffle asma tavanlar çeşitli görünüm ve tasarım özelliklerine sahip yüksek kaliteli ses yalıtımlı tavanlar oluşturur.

Asma tavan panellerimiz çok yüksek standartlarda üretilmekte ve tüm dünyadaki projelerde kullanılmaktadır. Baffle asma tavan, çok yönlü tasarım olanakları sunar ve soğutma tavanı olarak da kullanılabilir.

Baffle asma tavan aydınlatması ve spot aydınlatma mükemmel şekilde entegre edilebilir. Bu tavanlar katlanabilir. Aynı zamanda hareketli versiyonu da mevcuttur. Aktif beton dübelleri binalarda kullanılabilir ve açık tavan akustik olarak etkilidir. Sitemiz içeriklerine Google üzerinden arama gerçekleştirerek ulaşabilirsiniz.

03.03.2022
49
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Nafiz Yılmaz
Nafiz Yılmaz
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?