Karolam Asma Tavan Fiyatları

Karolam Asma Tavan Fiyatları

Karolam asma tavan fiyatları konusunda sizlere net bir fiyat söylememiz mümkün değildir. Bunun sebebi ise sürekli olarak değişen ürün maliyet fiyatlarının değişimidir. Sizlere burada vereceğimiz herhangi bir net ücret güncelliğini kaybetmiş olabilir. Bu sebepten dolayı bizlere ulaşarak güncel fiyatlara ulaşabilirsiniz.

Karolam Asma Tavan Fiyatları

Karolam asma tavanları alçı levha ile yapılmaktadır. Karolam asma tavanları 1970 ve öncesine dayanmaktadır. Bu tarihler itibariyle kullanılmaya başlamış olan karolam asma tavan özellikleri günümüzde daha kullanılabilir bir hale gelmiştir.

Karolam asma tavanları 1970 yılı ve öncesinden İngiltere pazarında popüler hale gelmiştir. Bu tavanın alçı tavan ile bileşimi sonucunda paneller çok sağlam olmuştur. Bunun ile birlikte karolam asma tavanların ses yalıtımı da en iyi şekilde sağlanmıştır.

Karolam asma tavan vinil yüzey ile kaplanmaktadır. Bu vinil yüzeyi, karolam asma tavan kullanıcılarına pek çok avantaj sunmaktadır. Karolam asma tavanının yüzeyi pürüzsüzdür. Bahsettiğimiz vinil yüzey, temizlik için mükemmel bir seçim olacaktır. Bu tavanların yüzeyi temizliğin kolay bir şekilde yapılabilmesini sağlar.

Aynı zamanda bu tavanların malzemelerini nem ve ısıdan korur. Eğer temizlik sizin için önemliyse ve pratik bir şekilde temizlik yapmak istiyorsanız, bu tavanlar sizin için vazgeçilmez bir ürün olacaktır. Bu tavanları hafif nemli bir bez yardımı ile kolayca silebilirsiniz. Böylelikle mikro organizmaların ve bakterilerin yok edilmesini, yüzeyler üzerisinde birikmesini engellersiniz.

Karolam Asma Tavan Modelleri

Karolam asma tavan modelleri sizlerin isteği doğrultusunda tasarlanır ve tarafınıza sunulur. Gerekli görseller neticesinde karolam modellerine ulaşabilirsiniz. Karolam asma tavan kullanım alanlarına pek çok örnek verilebilir.

Bu karolam asma tavan modellerinin kullanım alanlarına örnek olarak ticari mutfaklar verilebilir. Bilindiği üzere mutfak gibi bir ortamda en önemli şey, temizlik ve hijyendir. Karolam asma tavanları bu anlamda tercih edilebilir.

Bunun sebebi ise neme ve buhar gibi etmenlere oldukça işlevsel olmasıdır. Mutfak alanında tavanın nem direncinin olması neden önemlidir açısından bakacak olur isek şu cevabı verebiliriz;  yeterince neme dayanıklı olmayan tavanlar nemlenme üzerine sarkacaktır.

Karolam Asma Tavan Fiyatları

Hijyenik odalar içerisinde bu tavanlara sıklıkla rastlanır. Bu odaların sürekli dezenfektanla yıkanıp silinmeleri gerekmektedir. Karolam asma tavanlar dezenfektan kimyasallarına oldukça dayanıklıdır. Bu yüzden tercih edilebilir. Bu örneklerin haricinde duşlar, soyunma odaları ve tuvaletlerde örnek olarak verilebilir

Karolam Asma Tavan Fiyat

Karolam asma tavan fiyatlandırmasını öğrenmek için Google üzerisinden, lacingroup.com sitemize ulaşın. Burada teknik servisimizin telefon numarasına ulaşın. Ardından aklınıza takılan tüm soruları bizlere danışın. Gerekli bilgilendirmeler tarafınıza sağlanacaktır.

13.04.2022
24
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Nafiz Yılmaz
Nafiz Yılmaz
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?