İzmir Karolam Asma Tavan

İzmir Karolam Asma Tavan

İçindekiler Tablosu

İzmir karolam asma tavan gün geçtikçe kullanım alanı artan bir üründür. Günümüzde oldukça sık kullanılan karolam asma tavanlar hakkında sizlerle birkaç bilgi paylaşacağız. Bu bilgiler doğrultusunda istediğiniz özellikte karolam asma tavanları en kısa süre içerisinde tarafınıza ulaşacaktır.

İzmir Karolam Asma Tavan

İzmir bölgesi içerisinde, karolam asma tavan hizmetini firmamız karşılamaktadır. Tüm deneyim ve ustalığımız ile hizmetimiz devam etmektedir. Sizlerde bu kaliteli işçilikten faydalanmak istiyor iseniz, Google üzerinden sitemize girişini sağlayın. Gerekli iletişim bilgilerinden bize ulaşın.

Karolam asma tavan İzmir bölgesi için hizmetimizin devam ettiğini söylemiştik. Sizlerin mekanınıza uygun en doğru seçimi yapabilmenizi sağlamak için, karolam asmatavanları ile ilgili birkaç bilgilendirme yapacağız.

Karolam Asma Tavan İzmir

Karolam asma tavanın standart olarak ön tarafı vinil, arka tarafı ise alüminyum folyo ile kaplıdır. Karolam asma tavanlarının en belirgin özelliği ise, bulunduğu ortamlara estetik bir görüntü kazandırmasıdır. Tüm bunların dışında karolam asma tavanları mekânınızda ses yalıtımını sağlar.

Karolam asma tavanlarının bir diğer belirgin özelliği de yüksek nem direnci olmasıdır. Karolam asma tavanları oldukça kolay döşenir ve bunun dışında kolay temizlenir. Bu özelliği ise hijyenik beklentileri karşılamaktadır. Bu gibi özelliklere sahip bir asma tavan olarak nitelendirilir.

Karolam asma tavan sistemlerinin bir bölümü içerisinde bulunan vinil kaplama, asma tavan kullanıcılarına kolay temizlik ve bakım olanağı sağlar. Arka kısmında yer alan alüminyum folyo kaplama ise, nem direncini arttırmayı sağlar.

İzmir Karolam Asma Tavan

Bunun haricinde ön ve arka yüzey kaplamaları bakteri ve diğer zararlı faktörleri karolam asma tavandan uzak tutar. Bunun dışında karolam asma tavan T24 destek sistemlerine monte edilmektedir. Bu sebepten dolayı montajı çok kolaydır. Karolam asma tavanların bu işlevi ise, çatı kurulumuna rahatça erişmenizi sağlar.

Asma tavanların asıl amacı ise göze batan bazı istenmeyen işlevleri kamufle etme ve estetik bir tavan görüntüsü oluşturmak için kullanılır. Günümüzde son dönemler içerisinde karolam asma tavan en çok banyolarda kullanılmaktadır. Bunun dışında hastane, avm, havaalanı, metro gibi alanlarda da kullanılmaktadır.

25.03.2022
25
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Nafiz Yılmaz
Nafiz Yılmaz
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?