Ankara Karolam Asma Tavan

Ankara Karolam Asma Tavan

Ankara karolam asma tavan hizmetinden faydalanmak istiyorsanız bizlerle iletişime geçin. Bizler ile iletişim sağladığınız takdirde, işleminiz en kısa süre içerisinde tarafınıza ulaşacaktır. Sizlerin arzu ettiği özellikler doğrultusunda karolam asma tavanlarınızı en kaliteli şekilde hazırlayacağız.

Burada sizin yapacağınız tek şey model beğenmeniz ve bizlere ulaşım sağlamanız olacaktır.  Bizlere ulaşmak için ise tek yapmanız gereken şey, Google üzerisinden sitemize ulaşmak ve ardından ulaşım bilgilerimizden bize ulaşmanızdır.

Bizler yıllardır bu hizmeti sağlamaktayız. Bu kadar zaman içerisinde müşterilerimizi her zaman memnun ettik. Sizlerde karolam asma tavan hizmetini sağlarken kaliteli işçilik istiyorsanız, doğru adrestesiniz.

Ankara Karolam Asma Tavan

Karolam Asma Tavan Ankara

Karolam asma tavan Ankara bölgesi için hizmetimizin siz müşterilerimiz için son gaz devam etmektedir. Firmamız Ankara bölgesinde işini en iyi yapan ustalara sahip. En kaliteli ve en iyi ustalar ile hizmet alın.

Karolam Asma Tavan

Karolam asma tavan ön tarafı vinil arka alüminyum folyo ile kaplanmıştır. Karolam asma tavanları bulunduğu ortamlara estetik bir görüntü kazandırır. Bunun ile birlikte karolam asma tavanları ses yalıtımını sağlar.

Karolam asma tavanlarının yüksek nem direnci vardır. Kolay döşenir ve bunun ile birlikte kolay temizlenebilmektedir. Bu özelliği sayesinde hijyenik beklentileri karşılayabilecek bir asma tavan olarak nitelendirilir.

Karolam asma tavan sistemlerinin bir tarafında bulunan vinil kaplama, bu tavan kullanıcılarına kolay temizlik ve bakım imkânını sağlar. Arka tarafta yer alan alüminyum folyo kaplama sistemler ise nem direncini arttırmış olur.

Bunun ile birlikte ön ve arka yüzey kaplamaları bakteri ve diğer zararlı faktörleri karolam asma tavandan uzak tutar. Karolam asma tavan T24 destek sistemlerine monte edilir. Bu sebepten dolayı montajı kolaydır. Karolam asma tavanların bu işlevi ise, çatı kurulumuna rahatça erişmenizi sağlar.

Karolam Asma Tavanların Kullanım Alanı

Karolam asma tavanlarının kullanım alanı oldukça geniştir. Kullanım alanlarına birkaç örnek ise şunlardır; hastaneler, alışveriş merkezleri, İdari binalar, havaalanı, terminal binaları, metrolar, iş merkezleri bu gibi yerlerde karolam asma tavan sistemleri kullanılmaktadır.

Karolam asma tavanlarının su, nem ve diğer dışarıdan gelen faktörlere karşı dayanıklı olduğunu söylemiştik. Hem bu özelliğinden hem de rahatça silinebilir, yıkanabilir aynı zamanda boyanabilir olması bu gibi kullanım alanlarında tercih edilmektedir.

18.03.2022
47
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Nafiz Yılmaz
Nafiz Yılmaz
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?