Baffle Tavan

Baffle Tavan

Baffle tavan, açık tip olarak geçen modellere verilmiş olan isimdir. Baffle tavanların yapımı ahşap veya alüminyum gibi materyaller neticesinde yapılmıştır. Tavanların en belirgin özelliği ise, ses emme işlevinin olmasıdır.

Baffle sistemleri havada bulunmuş olan seslerin kuvvetini ya da derecelerini azaltmaya yarar. Bunun ile birlikte istediğiniz desenlerde olması mümkündür. Model olarak dikey şekilde asılı olan lineer profil kümesi olarak nitelendirilir.

Baffle Tavan

Baffle ürünlerimiz, plenum kısmı ve beton tavana görünüm sağlamaktadır. Baffle ürünlerimizde bulunan ses perdeleri ise mekanizması olarak geçmektedir. Bunun dışında büyük ve açılır tavan olarak da bilinmektedir. Sınırlı duvar kısmı bulunan ve bu seviyelerde olan tavanlara Baffle tavan denir.

Baffle Ahşap Tavan

Baffle ahşap tavan modelleri hizmetimiz içerisinde bulunmaktadır. Baffle tavanınız tamamen sizlerin istekleri doğrultusunda üretilir ve hazırlanır. Baffle tavanınızın ahşap olmasını istemeniz yeterli olacaktır.

Baffle asma tavanlar insanlar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Bu kadar tercih edilmesinin sebepleri ise oldukça fazladır. Bunun ile birlikte Baffle ürünleri kullanıcılarına pek çok avantaj sağlar. Bu avantajlardan en belirgin olanı ise ses izolasyonunu sağlamasıdır.

Ses izolasyonun dışında mekânınıza estetik görüntü katar. Sizler Baffle sistemlerine ulaşmak istiyorsanız Google aracı ile sitemize ulaşın. Ardından iletişim bilgilerimiz ile bizlere ulaşım sağlayabilirsiniz.

Baffle Asma Tavan

Baffle asma tavanlar bulundukları ortamların tavanlarına derinlik katma özelliğine sahiptir. Baffle asma tavanlar diğer alışılmış asma tavanların aksine, mekana modern ve güncel tasarımlar sağlar. Bunun ile birlikte bilindiği üzere ortamlarda ışık ve aydınlatma faktörleri oldukça büyük önem taşır. Yeterli ve doğru aydınlatma mekanınızın estetik bir görüntü oluşturulmasına olanak sağlar.

Baffle Tavan

Baffle asma tavanların aydınlatma seçenekleri oldukça fazladır. Bu aydınlatma seçeneklerinden sizlere en uygununu seçebilirsiniz. Böylelikle istediğiniz estetik görüntüleri ortamınıza sağlamış olursunuz.
Baffle asma tavan sistemlerinde, panellerin arasında bırakılan boşluklar sayesinde tavan arka kısmında bulunan tesisat sistemlerine müdahale edebilirsiniz. Asma tavan sistemlerinin olduğu bir ortamda yangın çıkarsa, duman hızlı bir şekilde tavan arkasından sızar.
Baffle asma tavanlar çeşitli malzemeler neticesinde üretilmektedir. Bu malzemelere örnek olarak; alüminyum, galvanize çelik, ahşap verebiliriz. Kullanım alanları ise oldukça geniştir.

03.04.2022
23
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Nafiz Yılmaz
Nafiz Yılmaz
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?