Asma Tavan Ankara

Asma Tavan Ankara

Asma tavan Ankara: Sunduğu avantajlarla öne çıkan asma tavan birçok farklı çeşidinin olması ile mekanların dekore edilmesinde de sıklıkla kullanılmaya başlanmıştır. Üzerine havalandırma boşlukları gibi işlevsel özellikler katılabilmesi onu kullanışlı kılmaktadır. Kullanım ömrü oldukça uzun olan bir üründür. Kolayca temizlenebilir. Ama bu uygulamanın yapılması için profesyonel bir firma ile anlaşmak şarttır. Çünkü doğru yapılmayan tavan zamanla sarma yapacak ya da paneller düşmeye başlayacaktır.

Bu noktada firmaların, parçaların büyüklüğüne göre panelleri nasıl konumlandıracağını önceden projelendirmesi gerekmektedir. Aksi taktide panellerin arasında boşluk kalacak ve tavan bir bütün halinde görünmeyecektir. Mutlaka panellerin takılacağı aparatların taşıyıcı kolonlara tutturulması gerekmektedir. Ayrıca ilerde sarkma sorunlarının olmaması içinde gerginliğin iyi ayarlanması şarttır.

Asma Tavan Ankara

Eğer bu panellerin üzerine ses sistemi aydınlatma ya da havalandırma parçaları takılacaksa bunların yükünü taşıyacak noktaların doğru şekilde yapılandırılması lazımdır. Asma tavanların sorunsuz bir düzeyde uygulanması konusunda firmamız etkili bir çalışmanın merkezinde yer almaktadır. Bundan dolayı firmamız, bu alanda en çok tercih edilen firmalar arasında yer almaktadır.

Asma Tavanın Ankara Özellikleri

Evlerde, iş yerlerinin mutfaklarında, kafe ve restoranlarda kullanılabilen asma tavan Ankara neme dayanıklı olmasıyla öne çıkmaktadır. Yangına dayanıklı iç kısmı alüminyum kaplı modelleri katlar arasında yangının yayılmasını önlemek konusunda oldukça başarılıdır. Özellikle çok katlı binalarda yangın söndürme sistemleriyle kombine edilince yangının büyümeden söndürülmesi sağlanmaktadır. Karolam denilen ön yüzünün kaplama ile bezendiği modeller özellikle tavanların dekoratif olarak mekanının bir parçası yapılmasında çok işe yaramaktadır.

Bu özelliklerin yanında asma tavanları ışık sistemleri ile birleştirmek oldukça iyi bir fikirdir. Eğer ki avize gibi modeller değil de gömme aydınlatma modelleri seçiyorsanız duvara delik açmak yerine asma tavan yaptırıp onun içine yerleştirmek hem daha ucuz hem de daha verimli olacaktır. Yine belirli periyotlarda müdahaleye ihtiyaç duyan sistemleriniz varsa bunları asma tavan altına yaptırmak kolay ulaşılır olmasını ve karmaşık kablo görüntüsünün saklanmasını sağlayacaktır.

Asma Tavan Ankara Fiyatları

Mekâna zarafet katacak asma tavan Ankara uygulamalarından faydalanmak istiyorsanız fiyattan önce çalışacağınız firmanın yeterliliğini sorgulamanızı tavsiye ederiz. Daha sonra asma tavan tamiri için yüksek bedeller ödemektense bir kere yaptırıp yüksek fiyatlar vermekte bir seçenektir. Mutlaka bir iç mimar ile koordineli şekilde yaptırmanızı tavsiye ederiz. Böylece özelleştirme şansınız olur. Ürünün uygun fiyatlı olmasını isterseniz sade modelleri seçebilirsiniz. Desenli ürünler ise daha yüksek fiyatlara gelecektir.

Yine kaplatacağınız mekân büyüdükçe fiyatı artan bir üründür. Asma tavan seçenekleri arasından hangi özellikleri seçtiğinizde onun fiyatını etkileyecektir. Yangına dayanıklı ya da üzerinde aydınlatma sistemleri için çeşitli çalışmalar yapılmış modelleri fiyat olarak çok daha yüksek maliyetlere gelebilir. Eğer sütunların olduğu girintili çıkıntılı bir mekânınız varsa ustalıkta maliyetli olacak ve ödeyeceğiniz fiyat artacaktır. Google platformunda asma tavanlar konusunda etkili bir araştırma yaparsanız, firmamızın uygun fiyatlı fırsatlarıyla karşılaşabilirsiniz!

 

17.02.2022
67
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Nafiz Yılmaz
Nafiz Yılmaz
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?