Ankara Ahşap Asma Tavan

Ankara Ahşap Asma Tavan

Ankara ahşap asma tavan hizmetimiz yılların verdiği tecrübe ve deneyimler doğrultusunda devam etmektedir. Sizlerde tecrübe ve donanım isteyen bir işçilik arayışı içerisindeyseniz, bizimle iletişime geçin.

Bizimle iletişime geçebilmek için öncellikle Google aracı ile sitemize ulaşın. Ardından iletişim bilgilerimizden, sizlere uygun olan iletişim seçeneğinden bizlere ulaşın. Ankara içerisinde istediğiniz ve zevkinize göre ahşap asma tavanlarınız hazırlanır ve istediğiniz mekâna monte edilir.

Ahşa asma tavanlar dekoratif görünüm açısından son derece önemlidir. Bunun dışında asma tavanların yapımında masif, doğal ahşap kaplama, laminat kaplamalı MDF kullanılmaktadır. Ahşap malzemenin akustik özelliklerinden ötürü tiyatro, konferans salonu ve yoğun iş alanları olan mekânlar içerisinde kullanılan ilk malzemelerden biri demek mümkündür.

Ankara Ahşap Asma Tavan

Ahşap Asma Tavan Ankara

Ahşap asma tavan Ankara hizmetimiz devam etmektedir. Ahşap asma tavan ihtiyacınız için biraz daha aydınlatıcı bilgiler vermek istemekteyiz. Ahşap asma tavan her türlü iç mekân unsurlarında dekorasyon ve ses düzenlemesi amacı için kullanılır. Bunun dışında fonksiyonel ve estetik özelliklerine ek olarak, montaj için lambri imkânı da sağlar.

Ahşap asma tavan sisteminin bir diğer tercih edilmesinin sebebi de ses yankısını önlemek içindir. Bunun ile birlikte en yaygın kullanılan alanları ise ofisler, alışveriş merkezleri, spor ve konferans salonlarıdır. Bunun haricinde ahşap asma tavan sistemi ile esnek kullanım ve çeşitli tasarım seçenekleri sunulmuş olmaktadır.

Ahşap asma tavan sistemleri içerisinde ses yalıtımını engelleyen ve emici özellikler olduğunu söylemiştik. Bunun ile birlikte geniş perforasyon seçenekleri ile geniş bir uygulama alanına sahiptir. Ahşap asma tavanın bir diğer kullanım alanı da eğlence ve alışveriş merkezlerinde ve havaalanlarında, yazlık teraslarda, restoranlardır. Kolay montaj ve esnek boyut seçenekleri bulunmaktadır.

Ahşap Asma Tavan Renkleri

Ahşap asma tavan tonlarını seçerken duvar boyaları, odanın aldığı ışığın kaynağını ve yoğunluğunu göz önünde bulundurarak tercih yapın.  Yapacağınız mekanın görsel görünümünü derinlemesine etkileyen ahşap asma tavanların renk tonuna dikkat edilmelidir.

Ahşap Tavan Aydınlatması

Ev gibi ortamlarda dahi gün ışığına ihtiyaç duyulmaktadır. Bu gibi ortamlarda aydınlatma önemli bir önem taşır. Ahşap asma tavanlarında ışığın kullanımı son derece önemlidir. Yapılan aydınlatma işlemleri asma tavanınızı daha şık gösterecektir.  Aydınlatma unsurları iç mekân için mükemmel bir görüntü oluşturur.

17.03.2022
46
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Nafiz Yılmaz
Nafiz Yılmaz
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?