• Genel Bilgi / Ürünler

T-24 TAŞYÜNÜ ASMA TAVAN TAŞIYICI SİSTEMLERİ
 

SUNEXPO Türkiye Genel Distribütörü
Sunexpo T-24 Taşyünü taşıyıcı sistemleri üretim aşamasında iken öncelikler paslanmaya dayanlıklı sıcak daldırmalı galvanizden üretilen bir üründür. En Son teknolojilerden ve mühendislerimizin ortak AR-GE çalışmaları sonucu geliştirmiş olduğu mükemmel ayrodinamiğe sahip kilit sistemi oluşturulmuştur. Bunun sonucu olarakta dünyanın sayılı taşıyıcı markaları ile boy ölçüşecek hatta bir çoğunu geride bırakacak standartlardadır.

Sunexpo T-24 Taşyünü taşıyıcı profillerinde en belirgin özelliği olarak öne çıkan kolay kilit özelliği sayesinde herhangi bir aparat yada yardımcı alet edavat gerektirmeden kolayca monte edilebilir ve istendiği zamanda demonte etme imkanına sahiptir.Bu sayede uygulayacı yada kullanan kişiye müthiş bir hız kazandırarak zamandan kazanır. Denge unsuru olarak müthiş bir düzgünlüğe sahip olduğundan dolayı tali taşıyıcıların ana taşıyıcılarla birleştirilerek ister küçük yerler ,mekanlar,bölmeler istenirsede büyük mekanlarda istenildiği yerde uygulama ve montaj kolaylığı sağlar

 

 Sunexpo T-24 Taşyünü taşıyıcı profilleri askı telleri ve çelik dubellerle tavana monte edildiğinden dolayı taşıdığı taşyünü , kayayünü , camyünü , modüler alçı sistemleri ile uyumludur ve olası yangınlarda tavannın çökmesini engelliyecek şekilde üretilmiştir. Bu yüzden olası yangınlarda tavanın çökme riski ortadan kaldırılmış olur ve diğer yangın söndürme sistemleri ile uyumlu çalışabilmektedir.