Baffle Asma Tavan

Baffle Asma Tavan

Baffle Asma Tavan hizmetlerini tarafınıza sağlarken kaliteye odaklanmanız gerekmektedir. Ürünlerdeki kalite uzun ömürlü olmasını sağlar. Baffle asma tavanlardaki kalite, en yüksek seviyede sağlanan üretim süreci, malzeme niteliği, makine işçiliği ve son ürün standardını sizlerin tarafına sağlamış olur.

Baffle Asma Tavan

Laçin Group olarak ürünlerimizin her birini üstün dayanıklı olarak üretmekteyiz. Bizlerden tarafınıza sağlayacağınız her ürünün kullanım ömrü uzun olacaktır. Uzun ömürlü olan ürünlerimiz sizleri ek masraftan uzak tutacaktır.

Baffle asma tavan ve diğer tüm tavanları tarafınıza sağlayabilmek için Google üzerisinden lacingroup.com sitemize ulaşmanız yeterli olacaktır. Burada bulunan bilgilerimiz ile teknik servisimize kolaylıkla ulaşacaksınız. Gerekli tüm bilgilendirmeler tarafınıza detaylı bir şekilde sağlanacaktır.

Baffle Asma Tavan Nedir

Baffle tavan herhangi bir mekâna atmosfer oluşturabilmek için kullanılacak olan ideal bir seçimdir. Baffle asma tavan sistemleri akustik sese özgü bir tasarım içerisinde geliştirilmiştir. Ses iyileştirmesinin gerekli görüldüğü ortamlarda bu tavanlar gerekmektedir.

Baffle asma tavanda yer alan ses bölmeleri, havadan gelecek olan sesin kuvvetini azaltır. Bu yapısı ile pek çok kullanıcı bu ürünleri tercih eder. Böylelikle gürültü kirliliği azaltılmış olur. Sesin yankılandığı mekânlar için mükemmel bir seçenektir.  Bu tavanların kullanım alanlarına örnek olarak konser solanları, tiyatrolar, konferans salonları verilebilir. Bu örneklerin yanı sıra ses kuvvetinin önem arz ettiği diğer alanlarda da tercih edilir.

Baffle Asma Tavan

Baffle Tavan Ölçüleri

Baffle tavan ölçüleri,  farklı ölçülerde olacak şekilde dikey vaziyette monte edilir.  Bulunan tavan hacmini korur. Fakat oda yüksekliğini görsel açıdan azaltır. Aynı zamanda tavan yüzeyinde görüntü kirliliği oluşturan etmenleri gizler.  Bu gizleme neticesinde tavan daha düz bir görünüme sahip olur. Bakıldığında daha ferah bir ortam yaratmış olur.

Baffle tavan ölçüleri ise şu şekildedir;

  • Genel anlamda genişlik ve yükseklik ölçüleri: 20mm * 105mm
  • Aks merkezi ölçüleri: 80-100-120mm
  • Genişlik ve yüksekliği: 30mm * 100mm
  • Aks merkezi ölçüsü: 90-100-130mm
  • Genişlik ve yükseklik ölçüsü: 40mm * 95mm
  • Aks merkezi ölçü: 100-120-140mm
  • Genişlik ve yüksekliği: 50mm * 90mm
  • Aks merkezi ölçüsü: 100-130-150mm
10.04.2022
24
Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Whatsapp
Nafiz Yılmaz
Nafiz Yılmaz
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?